Program ME vo futbale Portugalsko 2004


Sobota 12. júna Skupina A
Dragão - Porto 17:00   Portugalsko 1 : 2 Grécko
Algarve - Faro-Loulé 19:45   Španielsko 1 : 0 Rusko
               
Nedeľa 13. júna Skupina B
Dr. Magalhães Pessoa - Leiria 17:00   Švajčiarsko 0 : 0 Chorvátsko
Luz - Lisbon 19:45   Francúzsko 2 : 1 Anglicko
               
Pondelok 14. júna Skupina C
D. Afonso Henriques - Guimarães 17:00   Dánsko 0 : 0 Taliansko
José Alvalade - Lisbon 19:45   Švédsko 5 : 0 Bulharsko
Utorok 15.júna Skupina D
Dragão - Porto 19:45   Nemecko 1 : 1 Holandsko
Aveiro Municipal - Aveiro 17:00   Česko 2 : 1 Lotyšsko
               
Streda 16. júna Skupina A
Bessa - Porto 17:00   Grécko 1 : 1 Španielsko
Luz - Lisbon 19:45   Rusko 0 : 2 Portugalsko
Štvrtok 17. júna Skupina B
Cidade de Coimbra - Coimbra 17:00   Anglicko 3 : 0 Švajčiarsko
Dr. Magalhães Pessoa - Leiria 19:45   Chorvátsko 2 : 2 Francúzsko
           
Piatok 18. júna Skupina C
Braga Municipal - Braga 17:00   Bulharsko 0 : 2 Dánsko
Dragão - Porto 19:45   Taliansko 1 : 1 Švédsko
Sobota 19. júna Skupina D
Bessa - Porto 17:00   Lotyšsko 0 : 0 Nemecko
Aveiro Municipal - Aveiro 19:45   Holandsko 2 : 3 Česko
Nedeľa 20. júna Skupina A
José Alvalade - Lisbon 19:45 Španielsko 0 : 1 Portugalsko
Algarve - Faro-Loulé 19:45   Rusko 2 : 1 Grécko
    :    
Pondelok  21.júna Skupina B
Luz - Lisbon 19:45 Chorvátsko 2 : 4 Anglicko
Cidade de Coimbra - Coimbra 19:45   Švajčiarsko 1 : 3 Francúzsko
    :    
Utorok 22. júna Skupina C
D. Afonso Henriques - Guimarães 19:45 Taliansko 2 : 1 Bulharsko
Bessa - Porto 19:45   Dánsko 2 : 2 Švédsko
    :    
Streda 23.júna Skupina D
Braga Municipal - Braga 19:45 Holandsko 3 : 0 Lotyšsko
José Alvalade - Lisbon 19:45   Nemecko 1 : 2 Česko
       
Štvrtok 24. júna - čtvrtfinále
Luz - Lisbon 19:45 Portugalsko  3 :  2 Anglicko
 
Piatok 25. júna - čtvrtfinále
José Alvalade - Lisbon 19:45 Francúzsko  0 :  1 Grécko
 
Sobota 26. júna - čtvrtfinále
Algarve - Faro-Loulé 19:45 Švédsko  0 :  1 Holandsko
 
Nedeľa 27. júna - čtvrtfinále
Dragão - Porto 19:45 Česko  3 :  0 Dánsko
 
       
Streda 30. júna - semifinále 1
José Alvalade - Lisbon 19:45 Portugalsko  2 :  1  Holandsko
 
Štvrtok 1. júla - semifinále 2
Dragão - Porto 19:45 Grécko  1 :  0 Česko
   
Nedeľa 4.júla - finále
Luz - Lisbon 19:45 Portugalsko  0 :  1 Grécko